Макіївка. Макіївська школа № 21

Роки роботи

в МЗШ №21  1964 – 1969

Нагороджений  орденом Шани (1998),

медаллю К.Д. Ушинського (2001).

Лауреат премії Уряду РФ в області освіти (2001). Лауреат національної премії «Росіянин року» в номінації «Російський вчитель» (2004).

Удостоєний золотої медалі російсько-швейцарського бізнес-клубу «За бездоганну ділову репутацію» (2003).

Звання  Народний вчитель РФ,

заслужений вчитель РФ,

відмінник освіти УРСР,

відмінник народної освіти.

Дійсний член (академік) Академії гуманітарних наук.

П.І.Б.   Кузьміна Любов Миколаївна

Посада   Учитель математики

Предмет   Математика

Роки роботи

в МЗШ №21 1976 -  по теперішній час

Нагороджена Грамотою Міністерства освіти Української РСР та Українського республіканського комітету профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових установ за активну участь у підготовці школи до 1978-1979  навчального року (1979р.); Почесною Грамотою Міністерства освіти СРСР, ЦК профспілки працівників освіти, вищої школи і наукових закладів за досягненні успіхи в розвитку народної освіти в СРСР, в навчанні та комуністичному вихованні підростаючого покоління (1986р.);

Почесною Грамотою за багаторічну сумлінну працю та активну участь у вихованні підростаючого покоління (1990р.);

Грамотою управління освіти за багаторічну, плідну працю в системі освіти та вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління (2005р.).

Оголошена подяка Кіровської районної адміністрації  Макіївської міської ради за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди 75-річчя школи (2009р.); подяка управління освіти за високий рівень управлінської майстерності, плідну невтомну працю з підвищення професійної компетентності педагогів (2010р.).

Звання  Учитель – методист.

про учнів в роки Великої Вітчизняної Війни

Кошелєв Микола Іванович

Народився в 1916 році, росіянин. Дитячі роки пройшли в Макіївці. Навчався в середній школі № 21. До призиву в Червону Армію працював на металургійному заводі імені С.М. Кірова.

Лейтенант М.І. Кошелєв командував танковою ротою. Під час боїв з 7 серпня по 18 серпня 1943 року більше 30 разів брав участь в атаках, особисто знищив 5 танків, 4 самохідні гармати, 15 протитанкових гармат, 3 міномети, 20 кулеметів, дот, дзот, мінометну батарею, безліч автомобілів з озброєнням, живою силою супротивника. М.І.Кошелєв у боях з гітлерівськими загарбниками особистим прикладом піднімав дух підлеглих, показував зразки мужності й героїзму. Загинув від розриву снаряду.

Указом Президії Верховної Ради від 10 березня 1944 року М.І.Кошелєву посмертно присвоєне звання Героя Радянського Союзу.

про випускників

П.І.Б.  Ульянова Алла Володимирівна

Заклад освіти середня школа №21

м.Макіївки Кіровського

району Донецької області

Роки навчання 1963-1971

Здобутки   заслужена артистка України, майстер сцени, ведуча актриса Донецького обласного академічного російського театру юного глядача

Рибін Павло Миколайович навчався у середній школі №21 м. Макіївки Кіровського району Донецької області у 1972-1977 роки. Працює завідувачем відділення лікарні ім.Скліфасовського м.Москва.

Мірошниченко Дмитро Володимирович навчався у середній школі №21          м. Макіївки Кіровського району Донецької області у 1973-1983 роки. Працює завідувачем нейрохірургічного відділення обласної лікарні ім. Калініна м.Донецьк.

Марусов Олег Миколайович навчався у середній школі №21 м. Макіївки Кіровського району Донецької області у 1968-1976 роки. Працює завідувачем онкологічного відділення обласної лікарні ім. Калініна м.Донецьк.

Атестуються у 2013-2014 навчальному році

Богатирьова Дар’я Володимирівна

Вчитель фізичної культури, освіта вища, Слов’янський педагогічний інститут ,

педагогічний стаж 4 роки, спеціаліст, не атестувалась

Працює над проблемою «Застосування комп’ютерних технологій в організації фізкультурно – спортивної діяльності школярів».

Претендує на підвищення  кваліфікаційної категорії

«спеціаліст ІІ категорії».

Борзенкова Любов Анатоліївна

Вчитель історії, освіта вища, ДонНУ, 2004р.,  педагогічний стаж 18 років, спеціаліст І категорії.

Атестація – жовтень 2009р.  Працює над проблемою «Виховання громадянина і патріота засобами вивчення історії».

Претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії».

Кузьміна Любов Миколаївна

Вчитель математики,  освіта вища, Горьківський педагогічний інститут, 1972р.,

педагогічний стаж 40 років, вища категорія, вчитель – методист.

Атестація – жовтень 2009р..   Працює над проблемою «Інноваційні підходи до викладання математики».

Претендує на підтвердження вищої  кваліфікаційної категорії, пед..звання  «вчитель - методист».

Родіна Світлана Леонідівна

Вчитель трудового навчання, освіта середньо – спеціальна,

Шахтарське педагогічне училище, педагогічний стаж – 14 років, спеціаліст.

Не атестувалась. Працює над проблемою «Розвиток  творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання».

Претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст».

Петренко Інна Михайлівна

Вчитель англійської мови,  освіта вища, П’ятигорський педагогічний інститут, 1973р.,

педагогічний стаж 39 років. Атестація – жовтень 2009р.,

вища категорія, вчитель – методист.

Працює над проблемою «Упровадження сучасних методик і технологій у викладання англійської мови».

Тесленко Галина Олександрівна

Вчитель хімії, освіта вища, ДДУ,

педагогічний стаж – 30 років, спеціаліст І категорії.

Атестація – жовтень 2009р..

Працює над проблемою «Розвиток комунікативної компетентності на уроках хімії».

Претендує на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії».